Prevádzkovateľ: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, Blansko, CZ, DIČ SK: SK4120230257

NONSTOP VODOINŠTALÁCIE


Potrebujete rýchlo a odborne odstrániť vzniknutú poruchu na rozvodoch či koncových zariadeniach VODY? Každá domácnosť je závislá na dodávke teplej či studenej vody z vodovodného radu a funkčnosť rozvodov berie ako samozrejmosť. Čo ale keď dôjde k poruche ??? V tej chvíli potrebujete RÝCHLO odborný a včasný zásah technika, ktorý minimalizuje vzniknuté škody a zabráni škodám ďalším, či už na majetku Vašom či Vašich susedov.

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE, NA JEDNOM TELEFÓNNOM ČÍSLE
HOTline: 0902 22 99 22

Naša inštalatérska pohotovosť rieši množstvo porúch na vodovodnej sústave ako na zariadení u Vás v dome, byte, kancelárii či prevádzke, tak aj na prívodnom vedení do Vašich priestorov. V prvom rade zistíme príčinu poruchy vody, zastavíme prívod vody a vykonáme najnutnejšie opravy. Potom zistíme skutočný rozsah poškodenia a navrhneme Vám opravu. Kalkulácia následných inštalatérskych prác ZADARMO!

FÉROVÁ CENA

Odbornosť našich technikov, flexibilný a rýchly prístup, nonstop služba 24hodín / 7dní v týždni niečo stojí. Naše ceny sú pevné a konečné. V cene nie je zahrnutý potrebný materiál. Všetky ceny a príplatky za NOČNÚ HAVARIJNU SLUŽBU nájdete v našom CENNÍKU.

Príchod V DEŇ nahlásenie poruchy

Náš technik k Vám dorazí v najkratšom možnom čase od nahlásenia poruchy na našom telefónnom čísle 0902 22 99 22. Ak výjazd nie je okamžitý, ste našimi techniky poučení pre zaistenie miesta poruchy do času príchodu.