Prevádzkovateľ: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, Blansko, CZ, DIČ SK: SK4120230257

NONSTOP KÚRENÁRSKA POHOTOVOSŤ


Je Vám zima, pretože Vám nefunguje kúrenie, kotol či bojler? Potrebujete rýchlo a odborne odstrániť poruchu na KÚRENÍ? Teplo patrí ku komfortu každej domácnosti a všetky výpadky spôsobené poruchou sú veľmi nepríjemné. Preto Vám prinášame služby našich technikov, ktorí sú pripravení takéto problémy vyriešiť. Výpadky tepla prevažne v zimnom období neprinášajú len nepríjemný pocit chladu, ale súčasne môžu mať za následok ďalšie závažné poruchy spôsobené zamrznutím vodovodnej sústavy, premŕzaniu muriva atď.

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE, NA JEDNOM TELEFÓNNOM ČÍSLE
HOTline: 0902 22 99 22

Naša kúrenárska pohotovosť rieši nielen vzniknuté poruchy a havárie na vykurovacích sústavách, ale preventívnymi kontrolami, údržbou či servisnými prehliadkami kotlov, vykurovacích telies, zásobníkov vody, je schopná predchádzať samotným poruchám v období, keď sú akékoľvek poruchy na kúrení nežiaduce. Prehľad autorizácií pre jednotlivé značky kotlov nájdete v kategórii SERVIS KOTLOV!

FÉROVÁ CENA

Odbornost našich techniků, flexibilní a rychlý přístup, nonstop služba 24hodin/7dní v týdnu něco stojí. Naše ceny jsou pevné a konečné. V ceně není zahrnut potřebný materiál. Veškeré ceny a příplatky za NOČNÍ HAVARIJNÍ SLUŽBU najdete v našem CENÍKU.

Príchod V DEŇ nahlásenie poruchy

Náš technik k Vám dorazí v najkratšom možnom čase od nahlásenia poruchy na našom telefónnom čísle 0902 22 99 22. Ak výjazd nie je okamžitý, ste našimi techniky poučení pre zaistenie miesta poruchy do času príchodu.

NEZABUDNITE,
ŽE PRADIDELNÝ SERVIS KOTLOV A VYKUROVACÍCH ZARIADENÍ JE NEODDELITEĽNOU SÚČASŤOU KAŽDEJ DOMÁCNOSTI ČI PREVÁDZKY A ČASTOKRÁT TAK PREDCHÁDZATE SAMOTNÝM HAVÁRIÁM.