Prevádzkovateľ: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, Blansko, CZ, DIČ SK: SK4120230257

OPRAVY PORÚCH PLYNU


Cítite vo svojom byte, dome, bytovom dome či prevádzke unikajúci PLYN ??? Neváhajte ani okamih a VOLAJTE našu NONSTOP LINKU. Havárie plynovodného potrubia, rozvodov plynu v objektoch alebo havárie plynoinštalácií v Brne a okolí si vyžadujú okamžitý zásah výjazdovej jednotky dobre vybavených špecialistov - plynárov. Poruchy plynu môžu mať za následok vznik požiaru alebo výbuchu už od malej iskričky spôsobenej napr. elektrickým výbojom či tlejúcou cigaretou.

HOTline: 0902 22 99 22

Zaistíme Vám okamžitý výjazd nášho vyškoleného servisného tímu plynárov na nahlásené miesto havárie plynu či plynoinštalácie v Brne a okolí vybaveným zásahovým vozidlom, uzavretie prívodu plynu k poškodenému miestu, rýchlu opravu porušeného plynovodu alebo plynoinštalácie. V prípade nutnosti potom v nasledujúcich dňoch vykoná plynoinštalatér komplexnú prehliadku poškodeného miesta a následne všetky inštalatérske práce, ktoré povedú k uvedeniu poškodenej plynoinštalácie do bezpečného a plne funkčného stavu vrátane revíznej správy plynu.

FÉROVÁ CENA

Odbornosť našich technikov, flexibilný a rýchly prístup, nonstop služba 24hodín / 7dní v týždni niečo stojí. Naše ceny sú pevné a konečné. V cene nie je zahrnutý potrebný materiál. Všetky ceny a príplatky za NOČNÚ HAVARIJNU SLUŽBU nájdete v našom CENNÍKU.

Príchod V DEŇ nahlásenie poruchy

Náš technik k Vám dorazí v najkratšom možnom čase od nahlásenia poruchy na našom telefónnom čísle 0902 22 99 22. Ak výjazd nie je okamžitý, ste našimi techniky poučení pre zaistenie miesta poruchy do času príchodu.

NEZABUDNITE,
ŽE PRADIDELNÁ REVÍZIA PLYNU A PLYNOVÝCH ZARIADENÍ JE NEODDELITEĽNOU SÚČASŤOU KAŽDEJ DOMÁCNOSTI ČI PREVÁDZKY A ČASTOKRÁT TAK PREDCHÁDZATE SAMOTNÝM HAVÁRIÁM.