Prevádzkovateľ: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, Blansko, CZ, DIČ SK: SK4120230257

NONSTOP SERVIS ODPADY A KANALIZÁCIE


Upchal sa Vám záchod? Neodtekajú Vám odpady? Máte upchatý septik a neodteká Vám kanalizácia? Potrebujete rýchlu pomoc? Poruchy na odpadoch a kanalizácii sú sprevádzané nepríjemným zápachom a neporiadkom skrytým v kanalizácii. Časté príčiny porúch na odpadovom vedení sú spôsobené nedostatočnou údržbou tohto zariadenia, kedy sa po určitom čase kanalizačné či odpadové vedenie upchá usadeninami, ktoré odpadová voda odvádza. Naši technici Vám odpady prečistia, v prípade že to nie je možné, vymenia časť nepriechodného potrubia, vymenia chybné kalové čerpadlo a to vždy rýchlo a odborne.

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE, NA JEDNOM TELEFÓNNOM ČÍSLE
HOTline: 0902 22 99 22

Ďalej sme schopní zabezpečiť kamerové skúšky kanalizačného či stúpacieho odpadového vedenia pre zistenie príčiny poruchy, následné vyfrézovanie či prepláchnutie tlakovou vodou. Zaistíme opravu či výmenu čerpadiel či plavákov septikových nádrží. V prípade, že máte upchatý odpad či kanalizáciu, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, sme tu pre Vám NONSTOP!

FÉROVÁ CENA

Odbornosť našich technikov, flexibilný a rýchly prístup, nonstop služba 24hodín / 7dní v týždni niečo stojí. Naše ceny sú pevné a konečné. V cene nie je zahrnutý potrebný materiál. Všetky ceny a príplatky za NOČNÚ HAVARIJNU SLUŽBU nájdete v našom CENNÍKU.

Príchod V DEŇ nahlásenie poruchy

Náš technik k Vám dorazí v najkratšom možnom čase od nahlásenia poruchy na našom telefónnom čísle 0902 22 99 22. Ak výjazd nie je okamžitý, ste našimi techniky poučení pre zaistenie miesta poruchy do času príchodu.

NEZABUDNITE,
ŽE PRADIDELNÁ ÚDRŽBA ODPADOVÝCH A KANALIZAČNÝCH POTRUBÍ A SEPTIKU JE NEODDELITEĽNOU SÚČASŤOU KAŽDEJ DOMÁCNOSTI ČI PREVÁDZKY A ČASTOKRÁT TAK PREDCHÁDZATE SAMOTNÝM HAVÁRIÁM.