Prevádzkovateľ: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, Blansko, CZ, DIČ SK: SK4120230257

NONSTOP KOMINÁRSKA POHOTOVOSŤ


Upchaté komíny a spalinové cesty sú najčastejšou príčinou vzniku požiarov či otráv oxidom uhoľnatým. Preto je nutné v prípade zistenia výskytu dymu či štipľavého zápachu v domácnosti, kancelárii, prevádzke, výrobných či skladových objektoch, bezodkladne volať kominára. Ten je schopný rýchlo a odborne posúdiť príčinu výskytu spalín v objekte a vykonať nápravu.

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE, NA JEDNOM TELEFÓNNOM ČÍSLE
HOTline: 0902 22 99 22

Zabezpečíme Vám kompletný servis, zaisťujúci bezproblémovú a bezpečnú prevádzku všetkých odťahov spalín od spotrebičov na akékoľvek druhy palív. Ďalej zaistíme kontroly komínov, prehliadky, revízie, čistenie, frézovanie, prehliadky komínovou kamerou a samozrejme odborné poradenstvo.

FÉROVÁ CENA

Odbornosť našich technikov, flexibilný a rýchly prístup, nonstop služba 24hodín / 7dní v týždni niečo stojí. Naše ceny sú pevné a konečné. V cene nie je zahrnutý potrebný materiál. Všetky ceny a príplatky za NOČNÚ HAVARIJNU SLUŽBU nájdete v našom CENNÍKU.

Príchod V DEŇ nahlásenie poruchy

Náš technik k Vám dorazí v najkratšom možnom čase od nahlásenia poruchy na našom telefónnom čísle 0902 22 99 22. Ak výjazd nie je okamžitý, ste našimi techniky poučení pre zaistenie miesta poruchy do času príchodu.

NEZABUDNITE,
ŽE PRADIDELNÁ REVÍZIA SPALINOVEJ CESTY JE NEODDELITEĽNOU SÚČASŤOU KAŽDEJ DOMÁCNOSTI ČI PREVÁDZKY A ČASTOKRÁT TAK PREDCHÁDZATE SAMOTNÝM HAVÁRIÁM.