Prevádzkovateľ: H.P. 36 s.r.o., Poříčí 2465/28, Blansko, CZ, DIČ SK: SK4120230257

NONSTOP ELEKTRO pohotovosť


Potrebujete rýchlo a kvalitne opraviť poruchu na elektrických rozvodoch? 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku sme tu pre Vás, aby sme odstránili všetky poruchy a havárie na elektroinštalácii. Náš technik je pripravený zabezpečiť kompletný servis a opravy bezprostredne po Vašom zavolaní. Ak je oprava náročnejšia snažíme sa, aby sme Vám zaistili provizórne zabezpečenie fungovania elektriny do doby odstránenia poruchy.

VŠETKO NA JEDNOM MIESTE, NA JEDNOM TELEFÓNNOM ČÍSLE
HOTline: 0902 22 99 22

Máte nefunkčný alebo spálený istič, poistky alebo prúdový chránič? Nefunguje Vám zásuvka či vypínač? Nesvieti Vám svetlo? Nefunguje bojler, elektrický kotol či elektrické kúrenie? Volajte vo dne v noci ............... radi Vám všetko opravíme. Vykonávame všetky havarijné a servisné práce elektrických rozvodov nízkeho napätia do 1000V pre Vaše rodinné domy, bytové jednotky, komerčné priestory (kancelárie, prevádzky, sklady, a i.), parkovisko, garáže, stavby, atď.

FÉROVÁ CENA

Odbornosť našich technikov, flexibilný a rýchly prístup, nonstop služba 24hodín / 7dní v týždni niečo stojí. Naše ceny sú pevné a konečné. V cene nie je zahrnutý potrebný materiál. Všetky ceny a príplatky za NOČNÚ HAVARIJNU SLUŽBU nájdete v našom CENNÍKU.

Príchod V DEŇ nahlásenie poruchy

Náš technik k Vám dorazí v najkratšom možnom čase od nahlásenia poruchy na našom telefónnom čísle 0902 22 99 22. Ak výjazd nie je okamžitý, ste našimi techniky poučení pre zaistenie miesta poruchy do času príchodu.

NEZABUDNITE,
ŽE PRADIDELNÁ REVÍZIA ELEKTROINŠTALÁCIE, BLESKOZVODU A ELEKTRICKÝCH SPOTREBIČOV JE NEODDELITEĽNOU SÚČASŤOU KAŽDEJ DOMÁCNOSTI ČI PREVÁDZKY A ČASTOKRÁT TAK PREDCHÁDZATE SAMOTNÝM HAVÁRIÁM.